Randevu : +90 (312) 666 08 00

Mesajlar

il...n

Doğuştan 9+ hipermetropi ve 3 yaşından beri astigmat rahatsızlığı olan yavrumun tedavi ve takiplerini Sn Timuçin Hocam ile başladık ve onunla bitirip başaracağız umarım. Değerli hocamdan o kadar memnunuz ki son kontrolümüzde oğlumun 2 derece gerilediğini ve 7.5 olduğunu öğrendiğimiz andan beri sevincimiz anlatılamaz. Sağolun iyi ki varsınız. (21 Ağustos 2019)

kü....

Öncelikle güleryüzünüz pozitif enerjiniz için teşekkürler iki gözümdede farklı numaralarda hem miyop hem astigmat vardı.lasek lazer oldum 3 ay oldu bgn son geldiğim kontrolde göz numaramın sıfırlandığını öğrendim çok sevindim tekrardan tesekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim .. (10 Temmuz 2019)

me...p

8 numara astigmat ve miyop şikayetiyle timuçin beye başvurdum. Alanında gerçekten çok güvenilir ve başarılı bir doktor.. excimer lazer Ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.. şuan gözlerim 0.50 civarında ve gormem yüzde 80 den yüzde 100 cıktı.. Kesinlikle tereddüt etmeyin derim. (6 Temmuz 2019)

hi...k

17 yıldır gözlük kullanan son 5.06 yılını lens kullanarak tamamlayan bir hastaydım gözlerim 2:75 dereceydi gözlerimde lens kullanımından Kaynaklanan göz kuruluğu vardı. Ameliyatımı 2016 yılında oldum o günden beri hiçbir sorun yaşamadım şu anda görüşüm %150 netliğinde doktoruma teşekkür ediyorum. (25 Haziran 2019)

h.....

1,5 yıl önce , günlük hayatını negatif olarak etkilediği için, yüksek derece miyop görme problemi nedeniyle oğlumu,Timuçin Hocam'a götürdüm. Kısa süreli ve başarılı bir ameliyat ile görme sorunundan kurtuldu. Gerek hekim, gerek insani yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. "Oğlum artık full Hd gördüğünü söylüyor" (20 Haziran 2019)

er....

Lazer olup gözlükleri atalı tam bir sene oldu . Ölçümler sıfır çıktı. Gözlüksüz hayatın konforuna hiç bir şeyi değişmem. Allah razı olsun Timuçin hocam. Sıra kardeşimle akrabalarda :) (14 Haziran 2019)

e....

Timuçin Bey ile 8 sene önce görev yaptığı Akay Çankaya Ankara hastanesinde tanışmıştık. 5 yıl boyunca kullandığım kontakt lensler artık gözüme zarar vermeye ve yaşam kalitemi son derece negatif etkilemeye başlamıştı. Kendisi ile görüştüğümüzde gerekli tetkikleri yaptıktan sonra sol gözümde 2.75, sağ gözümde 3 olan miyobu(uzağı görememe) yapılacak operasyonla sıfırlayabileceğimizi belirtmişti. Bana operasyonla ilgili verdiği bilgi, detay, örneklemeler gerçekten ikna olmamda en büyük etkendi. Web üzerinden verdiği güvenilir kaynaklarla da randevu esnasında anlattığı konuları araştırabileceğimi ve karar verdiğimde operasyonu yapabileceğini belirtmişti. Ufak bir düşünme ve araştırma sürecinden sonra kendisini tekrar ziyaret ederek operasyonu yaptırmak istediğimi belirttim. Bu operasyonu gerçekleştirebileceği en iyi cihazlardan birine sahip klinikte operasyonum gerçekleştirildi. Operasyon sonrasında gözümde yanma batma kaşınma gibi hocamızın belirttiği durumlar oldu her aşamada kendisine ulaşıp durumumla ilgili destek aldım. Operasyon sonrasında kendisine ihyitaç duyduğum her an ulaşabildim. Gözlerimi operasyon sonrası ilk açtığımda dünyanın gözlüksüz veya lenssiz bu kadar net görülebilmesi benim için muhteşem bir duyguydu, şuan bile bunları yazarken o hissi hatırlamak beni çok mutlu ediyor. 6 aylık iyileşme sürecimde kontrol randevularıma ve verilen göz damlalarına harfien uydum. Operasyon sonrası 3 yıl gözümde dönem dönem özellikle sabah uyandığımda batmalar oldu fakat hayat kalitemi etkileyecek boyutta değillerdi. 3 yıl sonrasında bu batmalarda ortadan kalktı. Geçtiğimiz günlerde tekrar kendisine kontrol randevusuna gittiğimde gayet iyi bir muayene sonrası gözümle ilgili hiçbir problem çıkmadı çok şükür. Timuçin hocama bu operasyon ve süreç için çok teşekkür ediyor, göz sıfırlama için operasyon düşünen tüm bu yazıyı okuyan arkadaşlara hocamız ile görüşmelerini tavsiye ediyorum. Herkese sağlıklı mutlu günler..Erdem Yüceer (32) Ankara (26 Mayıs 2019)

hi...n

Timuçin hocaya kuzenimin tavsiyesi üzerine gittim.Sağ gözüm -7,5 sol -9,5 miyoptu ve 19 senedir lens kullanıyordum.Numaralarımın büyük olmasından dolayı lazer ameliyatında çok kararsızdım ama Timuçin hoca sağolsun şu anda iki gözümde sıfır.Yaşam kalitem oldukça arttı diyebilirim size.Sadece ameliyat hususunda değil ameliyat sonrası kontrolleri titizlikle takip ediyor ki bu yüksek numaralarda oldukça önemliymiş.Size tavsiyem Timuçin hocaya gidin gerisini düşünmeyin derim. (6 Mayıs 2019)

ha...n

25 yıldır gözlük kullanıyordum Dr. Timuçin Beyle tanışmadan önce. Her iki gözümde 7.5 derece miyop ve 1.5 derece astigmat vardı. Kendisiyle çocuklarımı göz muayenesine götürdüğümde tanıştık. Daha ilk tanışmamızda bana mesleği konusunda güven veren bir yapısı vardı. Yıllardır niyetlendiğim ama bir türlü emin olamadığım lazer ameliyatıyla ilgili olarak herhangi bir sorunla karşılaşmadan bu operasyonun gerçekleşeceği konusunda beni gerçekten ikna etti. Çok şükür sonuç beklediğimden de başarılı oldu. Her iki gözüm de şu anda sıfır derece. Gerek ameliyat öncesi gerekse sonrası takip açısından gerçekten çok özverili bir insan. İşini yaparken üst seviyede bir özen ve özgüvenle yapan bir insan. Yukarıda bazı yorumlarda da belirtildiği gibi hayatın gerçek renklerini tanıdım Doktor Beyin sayesinde. Ellerine sağlık diyorum kendisine. Allah ne muradı varsa versin. Ayrıca benim gibi lazer konusunda tereddüt yaşayan insanlara da diyorum ki hiç düşünmeden gidin ve kendisiyle görüşün. Ameliyat olmasanız bile böyle değerli bir insanla tanışmış olursunuz. Teşekkürler Hocam. Umarın daha nice insanın gözüne ışık olursunuz. (11 Nisan 2019)

h.....

Bana dünyanın renklerini yeniden gösteren doktor Timurçin beye binlerce teşekkürle başlamak istiyorum 9 ay bir çok doktora ve hastanelere gittim içime sinmedi tavsiye üzerine Timurçin beye gittim muayeneden sonra ben söylemeden bana sorunlarımı anlattı çok rahatladım ve 9 ay doktor doktor gezen ben Timurçin beye gittiğimin ertesi günü ameliyat oldum.Ameliyattada sonrasındada ilgisi muhteşemdi.Dünyanın bu kadar ışıklı ve renklerin bu kadar güzel oluşunu size borçluyum.Tavsiye ettiğim herkesten çok olumlu cevaplar aldım.iyiki varsınız. (3 Mart 2019)

¬´ Önceki Sayfa 1 23456 Sonraki Sayfa ¬ª

Mesaj Yaz

Emin Ellerdesiniz

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler..

Sizi Takip Ediyoruz

Tedavi sonrası hasta takibini önemsiyorum...

Düzenli Muayene Önemlidir

Sağlığınız için ihmalkar olmayın...

X